Aparaadihooldused

Mis saab siis, kui ilu ja heaolu kohtuvad uuendusliku tehnoloogia ja kaasaaegsete aparaatidega?

Me usume, et ilu peitub detailides ning seetõttu oleme oma aparaadihooldused valinud eesmärgiga, et tagada mitmekülgne valik efektiivseid näo- ja kehaprotseduure.

Meie asjatundlikud eksperdid analüüsivad hoolikalt iga kliendi naha seisundit ja kuulavad tähelepanelikult individuaalseid ootusi. Põhjaliku analüüsi tulemusel loovad nad spetsiaalselt kohandatud protseduuriprogrammi, tagades, et tulemus oleks mitte ainult silmapaistev, vaid ka püsiv.

Meie kliinik on varustatud tipptasemel seadmetega ning me kasutame vaid kõige uuenduslikumaid meetodeid. Siit leiad aparaadihooldused, mida meie kliendid armastavad nii näole kui kehale.

Endospheres Therapy

Nägu & kael

Endosphères Therapy koosneb kolmest ravifaasist, mis töötavad üheskoos näo täieliku noorendamise nimel. Hooldus toimib nii naha all, et tagada toonus, elastsus ja kuju kui ka

nahapinnal, et ühtlustada jumet, võidelda tumedate ringidega ja vähendada silmaaluseid kudesid. Hooldus mõjub koheselt teie näo õrnale koele. Protseduur kiirendab kollageeni, elastiini ja hüaluroonhappe tootmist, et elavdada väsinud, tuhmi või lõtvunud jumet ja äratada taas teie loomulik ilu.

Keha 2 või 3 tsooni või kogu keha

Endosphères Therapy raames kasutatav uuenduslik kokkusuruv mikrovibratsioonimeetod on turul olevatest uusim kogu keha hooldus, mis võimaldab teil tegeleda oma keha probleemsete piirkondadega. Meie hooldused mõjuvad tõhusalt kogu kehale, alates teie otsaesisest kuni jalgadeni, ja võitlevad kõigega, tselluliidist kaaluprobleemideni. Meie mittekirurgiline Endosphères Therapy tehnika kujundab ümber ja voolib kehapiirkondi, kuhu võivad koguneda rasvaladestused mida on tavaliselt keeruline eemaldada. See rasvade kogunemine võib esineda kätel, seljal, vöökohal, kõhul, reitel ja tuharatel. Õnneks saab meie ravi kohaldada võitluseks rasvade ladestumise vastu kõigis nendes piirkondades. Jättes samal ajal keha siledaks, vormikaks ja ülevalt alla vormituks.

Overline Teemantlihvimine

Nägu & kael (& dekoltee)

Tõhus ja täiesti valutu Overline’i teemant-dermaabrasioon on uudne tehnoloogia, milles kombineeritakse laserlihvitud teemandikristallidega koorimimine ja vaakumi puhastav toime. Laserlihvimise käigus saadud imepeened teemantkristallid eemaldavad surnud rakud naha pinnalt õrnalt ja pehmelt, vaakum aga puhastab efektiivselt poorid. Lisaks poleeritakse ja ergutatakse lümfiringet spetsiaalse otsikuga ja tehnikaga. Kõige lõpus lisatakse just Sinu nahatüübile sobiv seerum ja mask.Hoolduse tulemuseks on särav ja klaar nahk.

Overline RF-Lifting

Valutu ja mugav nahka uuendav raadiosagedustel põhinev RF-Lifting. Protseduuri tulemusena toodab Sinu nahk uut kollageeni, mis aitab taastada noorsulikku naha struktuuri - elastne, särav ja prink. Overline RF-Lifting on ohutu ja mitteinvasiivne meetod neile, kes soovivad tõhusat hooldust, kuid vähest taastusmisaega. Protseduur kohandatakse vastavalt Sinu naha vajadustega ja sisaldab lisaks pindmist koorimist, seeumit ja rahustavat maski. Hooldust on soovitav teha kuurina, 4-6 korda.