Näohooldused - Biologique Recherche

Otsid Tallinna kesklinnas ilukliinikut, kus igal sammul saad nautida tipptasemel näoprotseduure ja -hooldustooteid?

Blanche ilukliinik on varustatud uusimate toodete, meetodite ja kaasaegsete aparaatidega, viies näohooldused täiesti uuele tasemele. Koged just seda, mis sobib ideaalselt sinu naha vajaduste ja ootustega.

Meie eesmärk on luua mitte ainult hetkeline ilu, vaid ka pikaajaline sära ja enesekindlus.

Biologique Recherche

Erinevad Biologique Recherche hooldused sobivad pinguldust vajavale, kombineeritud ja toonuse kaotanud nahale. Need aitavad eemaldada surnud naharakud, siluda kortse, niisutada ja pinguldada nahka. On ka puhastava, põletikuvastase ja poore ahendava toimega. Väsinud ja tuhmunud nahk saab uskumatu sära! Millist Biologique Recherche näohooldust sinu nahk vajab, selle otsustavad meie professionaalsed kosmeetikud.

Muide, Eestis on vaid neli kliinikut, kus saab tehakse üliefektiivseid Biologique Recherche protseduure. Meie kliinik on üks nendest. Selleks, et neid eksklusiivseid hoolduseid pakkuda, peab kogenud kosmeetik läbima keerulise ja suurt väljaõpet eeldava koolituse. Ning meie Marina Kotljarova ja Julia Skudra on seda teinud!

Miks me oleme Biologique Recherche’ist heas mõttes sõltuvuses? Sest nende kontseptsioon vastab kõikidele nõuetele, mida väärtustame ka meie. Nende tooted on valmistatud Biologique Recherche’i laboris, mis on kinnitatud akrediteeringuga ja märgisega “Origine FRANCE Garantie” (Prantsuse päritolu on tagatud).

Kõik Biologique Recherche tooted vastavad olulistele kriteeriumitele:
 • kunstlike lõhnaainete puudumine valemite terviklikkuse ja tõhususe säilitamiseks ning allergiliste reaktsioonide vältimiseks;
 • puhtad ja kvaliteetsed koostisosad, mis vastavad brändi kõrgetele nõuetele ja on läbinud vajaliku kontrolli;
 • parabeenide puudumine kõikide Biologique Recherche toodete koostisest;
 • taimse, merelise ja bioloogilise päritoluga ekstraktide tasakaalustatud kombinatsioon ja kõrge kontsentratsioon (20–80%);
 • aktiivsete elementide algse struktuuri maksimaalne säilitamine ja enamiku preparaatide tootmine madalatel temperatuuridel;
 • toodete omavaheline kombineerimine ja nende toime vastastikune täiendamine;
 • Biologique Recherche preparaate toodetakse madalatel temperatuuridel, et säilitada maksimaalselt aktiivainete kasulikke omadusi.

Biologique Recherche

Happekoorimine+ mikroõelumisega mesoteraapia

Tõhusalt väheinvasiivne näohooldus, mis hõlmab naha funktsioone aktiveerivat keemilist koorimist ja naha sarvkihti uuendavat mikronõelumist, mille aktiivaineid sisaldavad mesoteraapia preparaati. Just see on tõhus viis naha noorendamiseks ja parandamiseks.

Preparaadis sisalduvad toimeained, nagu vitamiinid, mineraalid, aminohapped ja hüaluroonhape, aitavad:
 • siluda kortsukesi
 • noorendada ja värskendada nahka
 • ravida pigmentatsioonihäireid
 • kiirendada naha ainevahetust
 • aktiveerida kollageeni ja elastiini tootmist
 • taastada naha elastsuse ja toonuse
 • ahendada poore
 • vähendada rasueritust
Kuidas suudab mikronõelumine ehk kollageeniteraapia stimuleerida naha loomulikku taastumisvõimet?

Protseduuri käigus tehakse naha pindmisse kihti mikroskoopiliste nõeltega väikesed augud. Need augud põhjustavad naha kerget vigastamist, mis omakorda käivitab naha paranemisprotsessi. Selle käigus suureneb naha verevool ja fibroblastide aktiivsus. Miks see oluline on? Sest fibroblastid on rakud, mis toodavad kollageeni ja elastiini ning kollageen ja elastiin valgud, mis annavad nahale elastsuse ja tooni.

Mikronõelumine tulemusena tekib uus nahakude, mis on ühtlasema tooni ja struktuuriga. Nahk muutub elastsemaks, kortsud ja pigmendilaigud vähenevad ning armid muutuvad vähem märgatavaks.

Lisaks naha noorendamisele ja parandamisele aitab mikronõelumine ka vitamiinide imendumist. Kliinilised uuringud on näidanud, et mikronõelumine korral suureneb seerumi imendumine nahka kuni 1000 korda.

Mikronõelumine on efektiivne nii näo- kui ka kehanaha jaoks. Protseduuri võib teha üks kord kuus või paari kuu tagant, sõltuvalt soovitud tulemusest.