Kui trenn, dieet ja elustiilimuutus ei anna tulemusi, mis paneksid oma kehas mugavamalt tundma, mis siis aitab? Võtame näiteks probleemi, millega meie juurde nii mõnigi klient on murelikult tulnud - kuidas taastada raseduseelne vorm?

On loomulik, et pärast sünnitust peavad naised maadlema soovimatu kõhurasvaga. Nii nagu rasedus on iga naise puhul individuaalne, on seda ka sünnitusjärgne taastumine. Kuidas saada lamedam kõht, kui treeningud ja tervislik toitumine ei aita? Ja need sangad külgedel – need häirivad ehk kõige rohkem! Sest kui riided istuvad seljas halvasti, kannatab enesekindlus; visuaalselt pole end ju mugav vaadata.

Tulemus Pärast 3 protseduuri

Tead mida? Rippuvale kõhule on lahendus. Nii nagu ka tselluliidile, mis võib olla katnud sinu erinevad kehaosad.

TWINE Effect lipolüütikum on kõige uuenduslikum ja tõhusam preparaat rasva lahustamiseks.

See pakub pikaajalist (tihti isegi püsivat) lahendust lokaalsetele rasvaladestustele ning seda kasutatakse keha erinevate piirkondade vormimiseks ja välimuse parandamiseks.

Tulemus Pärast 1 protseduuri

Seda kasutatakse:

  • kõhupiirkonna
  • tuharate
  • topeltlõua
  • reite
  • põlvede
ja muude kehaosade rasvkohtade, samuti lipodüstroofia ehk rasvarakkude ebaühtlast jaotumise parandamiseks. See lipolüütikum võimaldab kiire ja püsiva tulemuse seal, kus dieet ja treening üksi ei ole suutnud lahendust pakkuda.

Liigne rasv teatud kehapiirkondades ei pruugi olla tingitud ülekaalulisusest. Geneetika, hormoonid ja muud bioloogilised tegurid võivad soodustada rasva ladestumist ja raskendada selle eemaldamist.

TWINE effekt lipolüütikum pakub Itaalias toodetud tipptehnoloogia biokeemilist lahendust koos preparaadi täiesti uue stabiliseerimisprotsessiga.

Selle patendeeritud tehnika suudab pakkuda baaskontsentratsiooni aktiivset põhimõtet 2%, muutes TWINE effekt lipolüütikumi maailma võimsaimaks, mida saab lahjendada ka vastavalt patsiendi individuaalsetele vajadustele.