Miks mitmed meie kliendid ütlevad, et Sunekos on just see “must be” protseduur, mida aeg-ajalt teha?

Sest see tõesti on täpselt see, mida sinu nahk vajab – uuenduslik ja noorendav preparaat, mis ühendab endas hüaluroonhappe ja aminohapped. Ehk ainulaadne kombinatsioon, mis pakub loomulikku noorendust, taastades sinu nahka seestpoolt. Need on tõesti esimesed omataolised süstitavad preparaadid maailmas, mis taastavad naha niiskuse tõeliselt efektiivselt.

Sunekos säilitab ilu:

 • näonaha volüümi taastamine
 • biostimulatsioon näokontuuri ja lõtvuse paranemiseks
 • hea alternatiiv huulte niisutuse taastamiseks, kui ei soovi veel huulte täitesüsti
 • kaela ja dekoltee noorendamine
 • tumedate silmaaluste puhul
 • kortsude sügavuse vähendamiseks
Sunekos

Tänu oma erakordsele koostisele on Sunekos tõusnud tõeliseks superstaariks, olles turu üks parimatest kollageeni ja elastiini turgutajatest. Muide, Sunekose formula efektiivsed tulemused on kliiniliselt tõestatud. Selliseid preparaate, mille taga on meditsiiniliselt kliinilised uuringud, on maailmas väga vähe. Sunekos tõesti noorendab nii näo- kui ka kehapiirkondi, pakkudes efektiivselt mitmekülgseid lahendusi.

Sunekos jaguneb 4 erinevaks preparaadiks:

Sunekos Performa on senisa Sunekos 200 uuem verisoon, mis uuringute järgi annab nahale senisest 40% paremaid tulemusi. Spetsiaalne hüaluroonhappe ja patendeeritud koostisega aminohapete segu on suurepärane salarelv võitlemaks naha lõtvuse, kuivuse ja muude vananemisilmingutega. Sel on erineva molekulaarkaaluga hüaluaroonhape, mis tagab tulemuse/ toime igas nahakihis. Performa sobib kasutamiseks kogu näol, kaelal ja ka isegi õrnal silmaümbruspiirkonnal. Sobib väga hästi ka noortele, et ennetada mitmeid häirivaid ilminguid. Samuti on efektiivseks raviks, kui mureks on atoopiline dermatiit.

Sunekos Performa + 1200 topelt hooldus. Ühekordne protseduur algava Sunekos Performa kuuri esimene hooldus, mis annab tänu oma toodete unikaalsele koostisele kiired ja märgatavad muutused. On ju Sunekos 1200 tihkema koostisega ja suurema hüaluroonhappe sisaldusega preparaat! Sobib suurepäraselt juba vananemisilmingutega kuivale ja lõtvunud nahale. Sobib kasutamiseks nii kogu näol, kaelal kui ka õrnal silmaümbrus piirkonnas. Hüaluroonhappe ja patenteeritud koostisega aminohapete kompleks paneb nahas tööle jõudsalt kollageeni ja elastiini sünteesi mistõttu nahk näeb juba lühikese ajaga välja palju nooruslikum. Selle abil on võimalik taastada näonaha kuivus, tuhmus ja volüümikus.

Sunekos Body on hüaluroonhappe ja 6-osalise aminohappe kompleksi toimeaine kombinatsioon, mis silub nahka nii, et vähendab oluliselt vananemise ja väsimuse tunnuseid kätel, reitel, põlvedel ja kõhupiirkonnas. On ideaalne võitlemaks naha lõtvumise ning venitusarmide korral ning parandades efektiivselt naha elastsust. Regeneratsioon stimuleerib keha enda elastiini ja kollageeni tootmist, mistõttu nahk pinguldub märgatavalt.

Rahuldava tulemuse saavutamiseks on soovitatav teha 3–4 seanssi 7-päevase intervalliga. Püsiva tulemuse saavutamiseks saab ravi korrata iga 6 kuu järel.

Sunekos Cell 15 on uus mitteinvasiivne meetod, kuidas ravida tselluliiti. Näidustatud on I-IV tüüpi tselluliit nii:

 • tuhara piirkonnas
 • reitel
 • kõhupiirkonnas
 • Kätel
 • muud kehapiirkonnad, kuhu on tekkinud häiriv apelsininahk

Kokkuvõtteks võib öelda, et Sunekos on tõhus ja turvaline biorevitalisatsioon neile, kes soovivad loomulikku ja kauakestvat tulemust. Preparaadid on eriti kontrollitud toorainest ja läbinud põhjalikud kliinilised uuringud. Need mitte ei ainult niisuta, vaid omavad spetsiaalse koostisega rakke uuendavat toimet. Eriti veel kollageenikiudude IV ja VII moodustumisel. Need on ankurkiud, mis toovad tagasi nahale noorusliku pringi oleku.

Samuti on Sunekose eelis teiste ilusüstide ees see, et on väga täpselt manustatav. Sunekose protokollid annavad võimaluse igale kliendile läheneda personaalselt ja spetsialistil saab valida vastavalt vajadustele ja piirkonnale, millist preparaati eelistada kas - Performa või vaid 1200.

Milline see protseduur on?

Protseduur on mitteinvasiivselt lihtne ja kiire. Süst tehakse õhukese nõela või kanüüliga naha alla. Protseduur on valutu või põhjustab vaid kerget ebamugavustunnet. Preparaat imendub mõne tunniga, seega ei pea kartma, et käid mummulisena mitu päeva ringi.

Pärast süstimist võib tekkida kerge punetus, mis kaob tavaliselt mõne päevaga. Või ka verevalum, mis kaob tavaliselt 1-2 nädalaga.

Sunekose tulemused on kiired, kestavad kaua ja hüaluroonhape tagab suurepärase niisutuse, andes nahale noorusliku sära. Kuigi esimesi muutusi näeb klient juba paar päeva pärast esimest protseduuri, saavutatakse täismõju alles kuuri lõpus. Saavutatud tulemust aitab säilitada järelhooldus, mis viiakse läbi 4-7 kuud pärast kuuri. Järelhoolduse skeem sõltub protseduurist, mille tulemusi soovid pikendada.