lõtvunud nahk, lõtvunud nägu, mittekirurgiline lahendus lõtvunud nahale, vajunud nägu, vajanud kulmud, vajunud põsed, näoniidid, Mint PDO näoniidid

Kuidas leida mittekirurgiline lahendus oma lōtvunud nahale? Kui noorel ja tervel näol on „V“ kuju, siis vananedes ja gravitatsioonijõu mõjul vajuvad kulmud, põsed ja lõuajoon allapoole ning nägu muutub pikemaks ja kandilisemaks. Kuidas ja kui kiirelt saab „V“ kuju taastada?

Palun väga - kohe pärast esimest protseduuri. Selle loomuliku ja imelise tulemuse saavutamiseks kasutasime 20 PDO näoniiti, Fine, Up & Petit. Tihti meilt küsitakse, kas niidid jäävad naha alt ka näha? Ei. Niidid on peened ja pehmed ning need ei ole kuidagi naha alt näha.

Ära oota aega, kui olukord on näos juba väga halb, vaid võta ka kerge vajumise korral asi kohe käsile.

silmaalused aukus ja tumedad, silmaaluste täitesüstimine, väsinud silmad, säravad silmad täitesüstimine kanüültehnikas, blanche ilukliinik

Silmaalused aukus ja tumedad? Heaks lahenduseks on silmaaluste täitesüstimine kanüülitehnikas.

Kuna ajaga rasvapadjandid silmade ümbruses vähenevad, siis selle tulemusena näevadki silmad välja aukus ja väsinud. Sellel kliendil korrigeeris Moonika Sibul silmaaluseid spetsiaalse täiteainega Teosyal Redensity 2, mis lisaks kergele volüümile ka hooldab õrna silmaümbruse nahka erinevate antioksüdantide, mineraalide ja aminohapetega.

Tulemus kestab kuni 12 kuud.

näoniidid, täitesüstid, särav ja pinguldatud nahk kiire tulemusega, Mint PDO näoniidid, Teoxane täitesüstid

Näovärskendus ja silmapaistvalt säravad muutused, mis panid kauni naise vananema tagurpidi!

Sellel kaunil naisel kombineeris Moonika Sibul Mint PDO näoniidid erinevate Teoxane täitesüstidega:

  • suuümbrus
  • lõuajoon
  • näo keskosa
  • huuled

See tulemus on saavutatud vaid kahe kuuga!

See muutus on hea näide, kuidas targalt valitud iluspetsialist ja hoolikalt tehtud iluprotseduurid moodustavad väärt investeeringu endasse.

lõuajoone filler, täitesüst, lõuajoone modelleerimine sümmeetriline lõug ja lõuajoon

Teadsid, et lõuajoone filler pakub alati peent muutust, mis ei tundu grammigi liialdatud?

Lõua ja lõuajoone modelleerimine:

  • kontuurib lõuajoont, andes sellele teravama välimuse
  • tasakaalustab asümmeetrilist lõuajoont
  • tugevdab või suurendab lõua proportsiooni
  • annab näole tugeva aluspõhja ja raami
  • muudab näo visuaalselt kõhnemaks
  • leevendab vanusega seotud mahu vähenemise mõju näo alaosas
huulte täitesüstimine, kitsad huuled, lopsakas ja nooruslikud huuled, loomulik tulemus

Kaunis tulemus, mis näitab, et oma töös ei lepi me kunagi vähemaga kui täiuslikkusega. Töötame alati selle nimel, et pakkuda sulle parimat võimalikku tulemust. Töö autor: Moonika Sibul.

Huulte täitesüstide valimisel pea meeles, et oluline pole mitte ainult süstla sisu, vaid eelkõige see inimene, kes seda oskuslikult käes hoiab. Huuled on näo ühed kõige delikaatsemad osad ning väärivad vaid mitmeaastase kogemusega spetsialisti tähelepanu. Ainult selline iluspetsialist suudab kiirelt ja õigesti võimalikele komplikatsioonidele reageerida. Ära unusta, et süstimise kõrvalmõjud võivad olla tõsised, kui neile õigel ajal jaole ei saa.

tumedas ja aukus silmaalused, plasmateraapia, kuidas vabaneda tumedatest silmaalustest

Tumedad ja aukus silmaalused on sage probleem, millega meie juurde tullakse. Sellised silmaalused ei küsi vanust, sugu ega aastaaega. Mis siis aitab tumedatest silmaalustest vabaneda?

Trombotsüütiderikka PRP plasmateraapia ravi tagab soovitud tulemused, mis ilmnevad juba peale paari nädalat - naha tekstuur on paranenud, jumekam, elastsem ja ühtlasema tooniga. Lõplikku tulemust saab hinnata peale plasmateraapia kuuri, umbes kolme kuu pärast kuna selleks ajaks on kollageenimoodustumine jõudnud küpsesse faasi. Antud kliendi tulemus on pärast kolmandat ravikuuri.