Kuidas tselluliidist kiirelt ja efektiivselt vabaneda?

Blanche Beauty Clinic •  Blanche Beauty Clinic •  3/20/2024

Oled märganud, et reitel ja tuharatel vaatab vastu ebameeldivalt kobrutav nahk ehk tselluliit? Selle kiusliku nn apelsinikoore nahaga puutub vähemal või suuremal määral kokku ca 90% naistest.

Kindlasti ei ole tselluliit ainult ülekaaluliste inimeste probleem, vaid see võib olla ka väga saledatel naistel. Kõige sagedasemad kehapiirkonnad, kus tselluliit end mugavalt sisse seab, on jalad, kõht, tuharad ja käed. Järjest suuremal hulgal naistel on probleem ka säärtele ja hüppeliigese piirkonda kogunenud jääkainetega, mida enamik ei oska isegi aimata.

Peamiseks põhjuseks, miks rasv just kõigisse nendesse piirkondadesse koguneb, on see, et täiskasvanueas hakkavad elastiini- ja kollageenkiud naha sügavamas osas lagunema, põhjustades seeläbi naha elastsuse languse. Selle tagajärjel tungib naha alumistesse kihtidesse rasvkude ning fibroossed kiud hakkavad valesti paigutunud rasva ümber kogunema. Nii tekivad naha alla tselluliidimuhud ja nahapind saab mügarliku välimuse. See on üldjuhul keha normaalne omadus talletada rasva.

Samuti mõjuvad tselluliidi tekkimist:

 • hormonaalmuutused raseduse ajal
 • kiire kaalus juurde või alla võtmine
 • süsivesikuterikas toit
 • rasvumine
 • madal füüsiline aktiivsus
 • vedelikupeetus või vedelikupuudus
 • stress
 • elustiil ja harjumused

Kuidas aru saada, et mul on tselluliit?

Kui muidu on rasvkude käega katsudes pehme ja sile, siis tselluliidist haaratud kude on tihke, konarlik ja valulik. Proovi järele, kas tunned enda kehal erinevust? Eriti hästi on see eristatav reie sisepinnalt väljapoole liikudes. Tselluliit näitab naha põletikku ja kahjustust, mis toimub naha all ja mille ideaalis peaks peatama nii esteetilises kui ka tervislikel põhjustel. Mida tihkem on tselluliit, seda tõsisem on tervisehäire. Isegi väikestest mügarikest on oma tervise huvides oluline vabaneda.

Mida varem tselluliit kontrolli alla saada, seda parem, sest see toob kaasa suurema veepeetuse, rohkem nahakoe kahjustusi/fibroosi, rohkem põletikku, rohkem valu ja rohkem naha lõtvust ning muidugi inetud muhud. Tselluliidiravi tähendab palju enamat kui lihtsalt siledaid reisi. Kui keha jälle korralikult toimib, saab boonusena lahti ka peavaludest, seedehäiretest ja vahel ka nikotiinisõltuvusest. Enesetunne paraneb ja unetus kaob. Seega tselluliit ei ole ainult väline probleem, vaid see näitab ka organismi sisemisi häireid.

Kuidas meie Blanche Ilukliinikus saame aidata sul kangekaelsest tselluliidist vabaneda? -Endosphere Therapy. Selle uuenduslik kokkusuruv mikrovibratsioonimeetod voolib ja kujundab kehapiirkondi, kuhu võivad koguneda rasvaladestused, mida on tavaliselt keeruline eemaldada. See tehnika jätab keha siledaks, vormikaks ja ülevalt alla vormituks. Parima efekti saavutamiseks soovitame 5+1x kuuri.

 • Süsteprotseduur Sunekos Cell, mille eriline patendeeritud koostis võitleb põletikulise protsessiga nahaaluskoes. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame 5x kuuri, 10-14 päevase vahega.
 • Deksükoolhappel põhinev ülitõhus lipolüütikum TWINE Effect, mis lõhustab rasvarakud piirkondadest, mis ei allu dieedile ega trennile. Soovitud tulemuse saavutab 2-5 korraga 4-6 nädalase intervalliga;
 • Uudne TWINE Medicali poolt loodud super koostisega keha biorevitalisatsioon (bodybooster) Wonderm, mis on loodud taaselustama, pinguldama ja noorendama kogu keha nahka. Korduste arv 3x iga 2-3 nädala tagant. Nahk saab uue hingamise ja sära.

Kõiki neid protseduure on ideaalne kombineerida ülalnimetatud Endosphere teraapia ja regulaarse trenniga, et saavutada veelgi paremad tulemused.

Milline hooldusplaan sobib sulle kõige paremini? Tule konsultatsioonile ning vali koos spetsialistiga just sulle parim lahendus.

Nüüd on kuni maikuu lõpuni koodiga FITBODY20 kõik kehaprotseduurid -20 soodsamad!