Unusta ära ärritunud nahk pärast depilatsiooni, valusad sissekasvanud karvad ja igapäevane võitlus teravate raseerimisvahenditega. Laserepilatsioon on kõige tõhusam, püsivam ja ohutum viis soovimatute karvade eemaldamiseks. Liiatigi, et Blanche Ilukliinikus saad seda teha kõige uuenduslikuma laseriga - Alma Soprano Titanium.

Laserepilatsioon

Soprano Titanium lasersüsteem on kolme kobartehnoloogiaga. See suudab kombineerida kolm lainepikkust (aleksandriit, diood ja neodüüm) ühes laines ja suunab selle erinevatesse naha kudedes olevatese karvafoliikulitesse. Seepärast suudab see laser tagada kiire, tõhusa ja täiesti valutu protseduuri. Visuaalne efekt on märgatav kohe pärast esimest seanssi – nahk on ilma punetuse ja ärrituseta, sile ja ühtlane.

Soprano Titanium laserepilatsioon sobib nii naistele kui ka meestele ning seda saab kasutada kõikidel kehaosadel.

Kellele Alma Soprano Titanium laserepilatsioon sobib? Igale nahatüübile – pole vahet, kas oled loomult tumeda või heleda nahaga, päevitunud või mitte. Valguslained toimivad kõikide karvatüüpide puhul (välja arvatud oranž, mida alles testitakse).

Kuidas saame tagada, et protseduur on ülikiire ja täiesti valutu? Laseraparaat See laseraparaat on varustatud võimsa jahutusotsikuga. Kogu laserepilatsiooni põhimõte põhineb kitsalt suunatud, spetsiaalselt valitud pikkusega valguslainete kiirguse toimel karvafolliikulisse. Naha pinnast 2-3 mm sügavusele tungivad lained mõjutavad ainult sibulat (karvajuurt) ega mõjuta ülejäänud epidermise rakke. Laserepilatsiooni protsessis neelab karvades sisalduv melaniin neile suunatud valgust, mis viib karvade kuumenemiseni seestpoolt ning sellele järgneva karvafolliikuli ja neid toitva soone hävitamiseni. Pärast selle toimega kokkupuudet langevad karvad peagi koos juurega valutult välja. Kõik aktiivses kasvufaasis olevad karvad (naha pinnal nähtavad) langevad välja 2 nädala jooksul pärast esimest protseduuri. Ülejäänud karvad, mis seansi ajal olid passiivses faasis või valmistusid kasvamiseks, eemaldatakse korduvate protseduuride käigus siis,

Kaua tulemus kestab? Alma Soprano Titanium laserepilatsiooni puhul kiidetakse selle tõhusust ja täpsust. Teekond püsivate tulemusteni on individuaalne. Mõnel piisab 4-6 kasutuskorrast, mõni vajab aga 8-10 protseduuri. Kui statistika põhjal saab väita, keskmiselt saavutatakse püsiv tulemus pärast 6-8 seanssi. Mis tähendab, et karvad ei kasva enam tagasi.

Blanche Ilukliinikus garanteerime, et saad nautida pikaajalist vabadust siledast nahast ja unustad igapäevase raseerimisstressi. Laserepilatsioon annab sulle võimaluse nautida elu täiel rinnal, sest sinu aeg on väärt rohkem kui igapäevane võitlus karvadega. Astu samm edasi mugavuse ja enesekindluse suunas.